Frankrijk, balustervormige houten vijzelstandaard, 18e eeuw;
Met decoratie van boven elkaar geplaatste ringen. (beschadigingen).
h. 58 cm, binnenmaat diam. 14 cm
Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: