Duitsland, houten zonnewijzer, Paul Phillip Beringer, 18e eeuw;
Uitgevoerd met papieren schaalplaten en kompas. Bovenzijde met latitude schaal. Gesigneerd PPB. Hierbij leistenen zonnewijzer en een zonnering met opklapbare gnomon.
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: