14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Duitsland, gestoken houten en polychroom geschilderd reliëf paneel, 18e eeuw;
Uitgevoerd met voorstelling van centraal knielende Christus, aan zijn voeten drie slapende herders. Rechts boven een beeltenis van Christus die Jeruzalem verlaat.
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675