7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Jeroen Krabbé (geb. 1944)
"Lente'. Hierbij kleurenets door André Cottavoz
zeefdruk, gesign., 30 x 60 cm. en ets, '89, 65 x 45 cm.
Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100