Catalogusnummer: 7017
Ger Lataster (1920-2012)

Twee kleurenetsen. Hierbij diverse grafiek, 20e eeuw en twee aquarellen door Adriaan Verheule

[map]

Taxatie: € 180 - € 280
Hamerprijs: