'Flammenhand'
zeefdruk, niet ingelijst, gesign. r.o., 63/195, scheur in het papier, formaat hele blad 77 x 106 cm.
[map]
screenprint, signad and numbered, tear in the paper, unframed
Hammer price: € 320