7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 6943
Heinz Mack (geb. 1931)

'Flammenhand'

zeefdruk, niet ingelijst, gesign. r.o., 63/195, scheur in het papier, formaat hele blad 77 x 106 cm.

[map]

screenprint, signad and numbered, tear in the paper, unframed

Estimate: € 400 - € 800
Current bid: € 320
Hammer Price: € 320

Hammer price: € 320