7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Andre Brasilier (geb. 1929)
litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 100 x 120, 70 x 100 cm.
litho, unframed, signed lower right
Estimate: € 300 - € 600
Hammer Price: