1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4785
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4785
update-catalogue
Willem Roelofs (1822-1897)

Landschap bij Gouda

houtskool

20 x 26,5 cm.

gesign. r.o., sept. '86

1

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden