020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4785
Willem Roelofs (1822-1897)
Landschap bij Gouda
houtskool
20 x 26,5 cm.
gesign. r.o., sept. '86
1
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100
Overboden