14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2379 - Ikonen en religieuze kunst
Italië, houten gestoken sculptuur voorstellende het Christuskind, 18e/19e eeuw
Met opgeheven hand, staande op kussen. Glazen ogen.
{beschadigingen]
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500