14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2359
Italië, houten gestoken sculptuur voorstellende het Christuskind, 18e/19e eeuw

Met opgeheven hand, staande op kussen. Glazen ogen. {beschadigingen]

h. 70 cm, b. 28 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: