020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6206
Frits Maris (1873-1935)
Bloemen in een gemberpot
doek, gesign., r.o., 58 x 40 cm.
[1]
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140
Overboden