Catalogusnummer: 6029
Onbekende kunstenaars, 19e eeuw

Twee portretten van een jongen

tweemaal pastel en aquarel, 28 x 21 cm. en 31 x 26 cm.

Taxatie: € 80 - € 150
Hamerprijs: