Catalogusnummer: 5050
Alighiero Boetti (1940-1994)

Kalender, 1979

collage

25 x 35 cm.

gesign. m.m.

Herkomst: Piero and Giuliana Dorazio collection, Extra Moenia, Todi - Italy

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 3.600
Hamerprijs: € 3.600

Hamerprijs: € 3.600