Jan Sluijters (1881-1957)
houtskooltekening, gesign. m.o., beschadigingen aan het papier, 64 x 50 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 300 - € 600
Current bid: € 420
Hammer Price: € 420