Adrianus Johannes van 't Hoff (1893-1939)
Figuren bij een brug (schets voor ets)
houtskool en pastel, schimmelaanslag op het papier, gesign. l.o., 42 x 57 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100