Bied nu live
Catalogusnummer: 6093
Adrianus Johannes van 't Hoff (1893-1939)

Figuren bij een brug (schets voor ets)

houtskool en pastel, schimmelaanslag op het papier, gesign. l.o., 42 x 57 cm.

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: