Catalogue number: 6424
Omgeving van Andreas Schelfhout (19e eeuw)

Winters landschap met figuren op een bevroren vaart bij een koek-en-zopie

paneel, gesigneerd Schelfhout l.o., 42 x 52 cm.

Estimate: € 600 - € 1,200
Current bid: € 5,500
Hammer Price: € 5,500

Hammer price: € 5,500