Omgeving van Andreas Schelfhout (19e eeuw)
Winters landschap met figuren op een bevroren vaart bij een koek-en-zopie
paneel, gesigneerd Schelfhout l.o., 42 x 52 cm.
Taxatie: € 600 - € 1.200
Hamerprijs: