020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6407
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Jongen met rommelpot
paneel, 30 x 25 cm.
[1]
Taxatie: € 500 - € 1.000
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €