John Rädecker (1885-1956), zwart gepatineerde bronzen portret buste, 1930;
Voorstellende de vrouw van de kunstenaar, Annie Rädecker-Ten Herkel. Op meegegoten cilindrische sokkel. Gemonogrammeerd 'JR' en gedateerd 1930.
Uit de collectie van de kleindochter van John Rädecker.
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Hamerprijs: