15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Willem Rädecker (1883-1971), ebbenhouten briefopener, ca. 1920;
Fraai gestileerd met geabstraheerd gezicht, decoratie van ster. Hierbij ovaal houten blad met gestileerde grepen. Beide niet gesigneerd.
Uit de collectie van de kleindochter van John Rädecker.
Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:
Overboden