15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2636
update-catalogue
Willem Rädecker (1883-1971), ebbenhouten briefopener, ca. 1920;

Fraai gestileerd met geabstraheerd gezicht, decoratie van ster. Hierbij ovaal houten blad met gestileerde grepen. Beide niet gesigneerd.

l. 25,5 - 28 cm

Uit de collectie van de kleindochter van John Rädecker.

[2]

Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €