15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2637
update-catalogue
Erich Wichman (1890-1929), vrij geknede bruin geglazuurde aardewerk vaas, ca. 1922;

Onderzijde gemerkt 'Quellinusschool'. (rand met twee chips).

h. 20,5 cm

Uit de collectie van de kleindochter van John Rädecker.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €