15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Erich Wichman (1890-1929), vrij geknede bruin geglazuurde aardewerk vaas, ca. 1922;
Onderzijde gemerkt 'Quellinusschool'. (rand met twee chips).
Uit de collectie van de kleindochter van John Rädecker.
Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden