6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6560
update-catalogue
Theo Kurpershoek (1914-1998)

Brug over het Albertkanaal bij Visé

board, gesign. r.o., verso titel, '81, 18 x 23.6 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260

outbid-warning
Overboden