15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Pablo Picasso (1881-1973), zilveren medaillon 'Visage de Femme', 1949;
Achterzijde gemerkt: Madoura Empeintre Original de Picasso'.
Taxatie: € 2.000 - € 3.000
:
Hamerprijs:
Overboden