5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
'Verdekt opgestelde huizenblokken'
gemengde techniek op papier, 23 x 35 cm.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Overboden