Paard en berijder. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
druk, aquarel en gouache
24 x 28 cm.
ongesign., 1948/'49, titel en jaartal door Jos de Gruyter
Tom Lenders, Amsterdam
Hamerprijs: € 300