5012
Catalogusnummer: 5012
Piet Ouborg (1893-1956)

Paard en berijder. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

druk, aquarel en gouache

24 x 28 cm.

ongesign., 1948/'49, titel en jaartal door Jos de Gruyter

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300