14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2401
Italië, twee notenhouten gestoken engelen, vroeg 18e eeuw
h. 52/55 cm.
(2)
Taxatie: € 1.700 - € 2.000
Hamerprijs: