14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2393
Duitsland, houten gestoken putti, 18e eeuw.
Uitgevoerd met vergulde lendendoek. (een vleugel manco)
h. 65 cm
(1)
Taxatie: € 900 - € 1.200
Hamerprijs: