Edmund Niemann (1841-1910)
doek, gesign. l.o., 32 x 61 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180