Catalogusnummer: 6102
Henri-Théodore Fantin-Latour (1836-1904)

Venus en Amor

litho. gesign. r.o., 33 x 41 cm.

lithograph, signed lower right

Taxatie: € 160 - € 260
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240