Catalogusnummer: 6104
Henri-Théodore Fantin-Latour (1836-1904)

'La Fée des Alpes'

litho. gesign. r.o., 32 x 44 cm.

lithograph, signed lower right

Taxatie: € 160 - € 260
Hamerprijs: