Frankrijk, houten gestoken pendule, Louis XVI, eind 18e eeuw;
De kast met Chinoiserie figuur. (uurwerk modern, wijzerplaat beschadigd).
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 420
Hammer Price: € 420