8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7700-7726 - Klokken, pendules en barometers
Frankrijk, houten gestoken pendule, Louis XVI, eind 18e eeuw;
De kast met Chinoiserie figuur. (uurwerk modern, wijzerplaat beschadigd).
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420