1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek.
Provenance Tom Lenders, Amsterdam
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Overboden