1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099971177
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4839
update-catalogue
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek.

Provenance Tom Lenders, Amsterdam

Tom Lenders, Amsterdam

ds

Taxatie: € 60 - 100
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160

outbid-warning
Overboden