020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6401
Hollandse school, 17e eeuw
Portret van een dame, anno 1635
paneel, 66 x 51 cm.
[1]
Taxatie: € 1.500 - € 3.000
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €