China en Japan, twee sweetmeat sets in dozen, 20e eeuw,
tezamen met enkele losse schaaltjes behorende tot sweetmeat sets (slijtage en kleine beschadigingen)
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 240
Hammer Price: € 240