China en Japan, twee sweetmeat sets in dozen, 20e eeuw,
tezamen met enkele losse schaaltjes behorende tot sweetmeat sets (slijtage en kleine beschadigingen)
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: