14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2405
Italië, gestoken eikenhouten collectekist, 18e eeuw. met voorstelling in achterwand, 18e eeuw.

Uitgevoerd met voorstelling van een monnik en zielen in een hellevuur.

h. 39 cm, b. 23 cm, d. 19 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340