14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Spanje, gestoken houten en polychroom geschilderd sculptuur, Maria op de maansikkel, 18e eeuw;
Staande op verguld houten basement met putti op de hoeken. (beschadigingen).
h. 50 cm, incl. basement 61,5 cm
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360