14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2398
Duitsland, gestoken eikenhouten en polychroom geschilderd sculptuur, Gotische stijl, 18e eeuw;

Voorstellende Anna te Drieën. (beschadigingen).

h. 72,5 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 2.600
Hamerprijs: € 2.600

Hamerprijs: € 2.600