5028
Catalogusnummer: 5028
Tjibbe Hooghiemstra (geb. 1957)

Zonder titel. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

gemengde techniek op papier

35 x 35 cm.

verso gesign.?, 1995, herkomst: Galerie Espace, Amsterdam. tentoonstelling Cobra Museum, 1999

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300