Tjibbe Hooghiemstra (geb. 1957)
Zonder titel. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
gemengde techniek op papier
verso gesign.?, 1995, herkomst: Galerie Espace, Amsterdam. tentoonstelling Cobra Museum, 1999
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300