2e zitting - Woensdag 1 mei 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 113
14 kt Gouden tubogas collier met bijbehorende armband, jaren '50.

Meesterteken H.J. Tap, Den Haag, 1950 - 1970. Gekeurd met eikenblad voor 14 kt. goud, 1906 - 1953

bruto 99,1 gr.

Provenance: particuliere collectie uit het Westland, ten bate van het Rode Kruis

14 k. gold tubogas necklace with matching bracelet, 1950s. Maker's mark HJ Tap, The Hague, 1950 - 1970. Hallmarked with oak leaf for 14 k. gold, 1906 - 1953

Taxatie: € 2.800 - € 3.200
Huidig bod: € 3.600
Hamerprijs: € 3.600

Hamerprijs: € 3.600