4e zitting - Woensdag 1 mei 19.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 431
Armband van vier slagen bloedkoraal, 19e eeuw.

Aan een 14 kt. gouden sluiting bezet met koraal en gedecoreerd met cannetille werk. Meesterteken Denekamp & zoon, Schoonhoven / Den Haag 1865 - 1870

bruto 26,6 gr., l. 16,5 cm

Provenance: particuliere collectie uit het Westland, ten bate van het Rode Kruis

Bracelet of four strings of red coral, 19th century. On a 14 k, gold clasp set with coral and decorated with cannetille work. Maker's mark Denekamp & son, Schoonhoven / The Hague 1865 - 1870

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: