Duitsland, gestoken houten en deels bladgoud vergulde console, Rococo, 18e eeuw;
Hierbij een houten deels vergulde sokkel. (beschadigingen).
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100