5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Lammert van der Tonge (1871-1937)
Stilleven met petunia's in een vaas
doek, gesign. r.o., 55 x 44 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Overboden