23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Christian Dior, een paar doublé oorclips
in de vorm van een vierpas, bezet met rood en groen glas en afgewerkt met getorst draad. Gesigneerd Chr. Dior Germany en gedateerd 1971
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240