23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1253
Christian Dior, een paar doublé oorclips

in de vorm van een vierpas, bezet met rood en groen glas en afgewerkt met getorst draad. Gesigneerd Chr. Dior Germany en gedateerd 1971

h. 41 x b. 38,5 mm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240