Jan van Diemen (geb. 1954)
Springruiter met paard over een hindernis
aquarel en gouache, gesign. r.o., '82, 50 x 64 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240