1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 734
Israël, collectie van zeven diverse glazen flacons, vaasjes en sierglas met zilveren monteringen, 20e eeuw,

blad- en bloemvormen, gemerkt, Ag/925, met sticker, glas

max. 28, 5 - min. 11 cm

[7]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220