Delft, polychroom aardewerken sculpturale kan, 19e eeuw,
het figuur gemodelleerd in zittende positie, met gedraaid handvat, gesigneerd 'Duijn' (enkele beschadigingen)
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: