8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7528
Holland, spiegel in vergulde lijst, Louis XVI, ca. 1790,
met gestoken draperieën
h. 116 en br. 62 cm
Taxatie: € 750 - € 1.000
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925
Hamerprijs:
€ 925